Dla niej

Dla niej

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Suszarka Ionic Dry D3194
  • Nowy

Suszarka Ionic Dry D3194

Przygotuj się do na każdą okazję z suszarką do włosów Ionic Dry 2200. Jej duża moc 2200 W, w połączeniu z funkcją jonizacji, suszy włosy niezwykle szybko,zapewniając efekt bez puszenia i elektryzowania się włosów - wszystko w zaledwie kilka minut.

85,00 zł Cena
Prostownica Rose Shimmer S5305
  • Nowy

Prostownica Rose Shimmer S5305

Stylowa prostownica Remington Rose Shimmer posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, by uzyskać idealnie gładkie w dotyku włosy. Dzięki szybkiemu, 15-sekundowemu nagrzewaniu, dłuższym i smuklejszym płytkom z zaawansowaną powłoką ceramiczną, które gładko suną po włosach, oraz możliwości wyboru ustawienia temperatury, możesz jeszcze szybciej stworzyć idealnie gładkie pasma.

149,00 zł Cena
Suszarka do włosów Rose...
  • Nowy

Suszarka do włosów Rose Shimmer D5305

Przygotuj się na stylizację włosów stylową i wydajną suszarką Remington Rose Shimmer. Dzięki funkcji jonizacji, która z każdym podmuchem powietrza uwalnia o 90% więcej jonów ujemnych, wyeliminujesz problem puszących się pasm. Suszarka Rose Shimmer zaoferuje Ci także wszystkie funkcje, których potrzebujesz do szybkiego uzyskania pożądanych efektów stylizacji – niezależnie od tego, jaki rodzaj włosów posiadasz.

149,00 zł Cena
PROSTOWNICA SHEA SOFT BIAŁA...
  • Nowy

PROSTOWNICA SHEA SOFT BIAŁA S4740

Prostownica Shea Soft została wzbogacona o mikroodżywki, które sprawiają, że Twoje włosy wyglądają zdrowo i efektownie oraz są miękkie w dotyku. Funkcja szybkiego nagrzewania sprawia, że tylko chwile dzielą Cię od pięknych i  gładkich włosów.

130,00 zł Cena
LOKÓWKA SHEA SOFT...
  • Nowy

LOKÓWKA SHEA SOFT BIAŁO-ZŁOTA CI4740

Lokówka Shea Soft posiada zaawansowaną, pokrytą powłoką ceramiczną grzałkę o średnicy 13-25 mm, która wzbogacona została mikroodżywkami z olejkiem shea. Dzięki temu możesz uzyskać piękne, sprężyste i miękkie loki. Nagrzewa się w zaledwie 30 sekund, co oznacza, że tylko chwile dzielą Cię od pięknych, kręconych włosów.

119,00 zł Cena
SUSZARKA SHEA SOFT...
  • Nowy

SUSZARKA SHEA SOFT BIAŁO-ZŁOTA D4740

Bez względu na to, jaki rodzaj włosów posiadasz, możesz uzyskać gładkie i miękkie pasma dzięki suszarce do włosów Shea Soft. Jej mikroodżywki wzbogacone naturalnym olejkiem shea zapewniają za każdym razem perfekcyjne efekty stylizacji.

129,00 zł Cena
SUSZARKA SUPERCARE PRO...
  • Nowy

SUSZARKA SUPERCARE PRO CZARNA AC7200

Profesjonalne suszenie przy jednoczesnej pielęgnacji włosów. Suszarka do włosów AC SuperCare Pro 2200, wyposażona w silnik zasilany przewodowo, jak w salonie fryzjerskim oraz ustawienie Supercare.

160,00 zł Cena