Minirozdrabniacz Russell Hobbs Matte Black 24662-56


209,00 zł

Na magazynie

Mini sprzęt maksi korzyść. Mini rozdrabniacz w kolorze matowej czerni od Russell Hobbs zachwyca swoją wydajnością i stylowym wyglądem. Od teraz przyrządzanie posiłków jest bajecznie proste - wystarczy wcisnąć jeden przycisk a uniwersalne ostrze ze stali nierdzewnej błyskawicznie posieka wszystkie składniki. Mini rozdrabniacz wyposażony jest w funkcjonalny szklany pojemnik do siekania o pojemności 500 ml w którym możesz przygotowywać i przechowywać dania.

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
 
W magazynie   Darmowa dostawa
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
 
  • Specjalne ceny z użyciem kodu

  • Szybka dostawa

  • Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru 

Mini sprzęt
maksi korzyść. Mini rozdrabniacz w kolorze matowej czerni od Russell Hobbs zachwyca swoją wydajnością i stylowym wyglądem. Od teraz przyrządzanie posiłków jest bajecznie proste - wystarczy wcisnąć jeden przycisk
a uniwersalne ostrze ze stali nierdzewnej błyskawicznie posieka wszystkie składniki. Mini rozdrabniacz wyposażony jest w funkcjonalny szklany pojemnik do siekania o pojemności 500 ml
w którym możesz przygotowywać i przechowywać dania.

 

Matowa czerń króluje w kuchni

Minirozdrabniacz Matte Black nie tylko pomoże Ci przygotować pyszne przepisy
ale dzięki swojemu designerskiemu wykończeniu nada Twojej kuchni również stylowego akcentu.

Ostrze ze stali nierdzewnej

Krojenie orzechów w rozrabiaczu? Żaden problem. Urządzenie od Russell Hobbs radzi sobie nawet z prawdziwymi twardzielami. Dzięki mocnemu uniwersalnemu ostrzu ze stali nierdzewnej precyzyjnie posieka nawet najtwardsze składniki. Mini rozdrabniacz daje maksi możliwości.

Wciskasz jeden przycisk i gotowe!

Mini rozdrabniacz od Russell Hobbs został zaprojektowany tak
aby maksymalnie ułatwić Ci życie. Jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze. Sterujesz nim za pomocą tylko jednego przycisku. Robisz pstryk i gotowe.

104/ROZ24662-56

Specyficzne kody

Poznaj również